فقط وکلای دادگستری بخوانند

نمونه شکایت هتک (نامزدی)

ریاست محترم دادسرای عمومی و انقلاب مجتمع قضایی ....دادگاه عمومی بخش .......

شرح ماوقع : سلام علیکم احتراماً به استحضار میرساند:

 

1-در تاریخ ...........و با رعایت شرع و قانون و عرف و آداب،به خواستگاری متکی عنه پاسخ مثبت داده  جشن نامزدی برگزار نمودیم.

2-لکن پس از مدتی کاشف به عمل آمد نامبرده دارای شرایط و اوصاف مورد نظر اینجانبه نمیباشد.لذا محترمانه انصراف خود را از نامزدی با مشتکی عنه را صریحا به مشارالیه اعلام نمودم.

3-مع الاسف :متشکی عنه در مواجهه با این موضوع و به قصد انتقام گیری اقدام به شایعه پراکنی بر علیه اینجانبه نموده و تعدای از عکس های دوران نامزدی را به صورت فتوکپی رنگی در بین اهالی و همسایگان مخفیانه توزیع نموده است.

4-مع الوصف: با اقدام مجرمانه متشکی عنه لطمات روحی و جسمی و معنوی فراوانی به اینجانبه وارد شده است

بناء علیهذا: با تقدیم شکواییه حاضر و استنداً به تمام مواد مرتبط قانون مجازات اسلامی رسیدگی و انجام تحقیقات و سپس تعقیب متهم و درخواست کیفر از محضر مقام دادستان عمومی و انقلاب .......برای متهم موصوف به اصرار تحت استدعاست.

با تشکر و تجدید احترام

نا م ونام خانوادگی

امضا و تاریخ

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

آنچه در مورد سایت اتهام باید بدانید...

وبگاه حقوقی اتهام نسخه چهارم!  یکی از جامع ترین مراجع اینترنتی ایران در موضوعات حقوقی در زمینه ی حقوق جزا و جرم شناسی است. این تارنما با هزینه ای بالغ بر 5 میلیون تومان با انگیزه پاسخگوئی به نیازهای حقوقی-کیفری طبقات مختلف اجتماع از اهل فن گرفته تا هر که دست طلب،زبان خواهش،چشم امید و روی نیازش به دادخواهی گشوده است.سایت اتهام سایتی خصوصی بوده و وابسته به هیچ ارگان یا نهاد دولتی و غیر دولتی نمیباشد. کلیه حقوق مطالب سایت متعلق به نویسنده ی آن مطلب میباشد.همکاری با سایت اتهام به صورت داوطلبانه بوده و به منزله استخدام در سایت اتهام نمیباشد فلذا برای کاربران فعال سایت گواهی فعالیت صادر خواهد شد.