فقط وکلای دادگستری بخوانند

نمونه شکایت کیفری سو استفاده از مهر یا برگ سفید امضا بدون مجوز

ریاست محترم دادسرای عمومی و انقلاب .....مجتمع قضایی....دادگاه عمومی بخش.......


شرح ماوقع:
سلام علیکم/ احتراماً  به استحضار میرساند:
1-مشتکی عنه بعنوان زوجه شرعی و قانونی اینجانب اقدام به پر نمودن مندرجات چاپی یک برگ مبایعه نامه سفید امضا با دست خط خود نزد وی به امانت سپرده شد نموده و قصد خارج نمودن اموال غیر منقول اینجانب را دارد

بناء علیهذا با تقدیم شکواییه حاضر و استناداً به ماده 673 قانون مجازات اسلامی و یا با استفاده از حق تظلم خواهی رسیدگی و صدور کیفرخواست و درخواست کیفر قانونی برای متهمه صدر التوصیف از محضر مقام محترم دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ..../مورد استدعاست.
با تشکر و تقدیم احترام
امضا و تاریخ نام و نام خانوادگی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

آنچه در مورد سایت اتهام باید بدانید...

وبگاه حقوقی اتهام نسخه چهارم!  یکی از جامع ترین مراجع اینترنتی ایران در موضوعات حقوقی در زمینه ی حقوق جزا و جرم شناسی است. این تارنما با هزینه ای بالغ بر 5 میلیون تومان با انگیزه پاسخگوئی به نیازهای حقوقی-کیفری طبقات مختلف اجتماع از اهل فن گرفته تا هر که دست طلب،زبان خواهش،چشم امید و روی نیازش به دادخواهی گشوده است.سایت اتهام سایتی خصوصی بوده و وابسته به هیچ ارگان یا نهاد دولتی و غیر دولتی نمیباشد. کلیه حقوق مطالب سایت متعلق به نویسنده ی آن مطلب میباشد.همکاری با سایت اتهام به صورت داوطلبانه بوده و به منزله استخدام در سایت اتهام نمیباشد فلذا برای کاربران فعال سایت گواهی فعالیت صادر خواهد شد.