فقط وکلای دادگستری بخوانند

نمونه شکواییه مال توقیفی

رياست محترم دادسراي عمومي و انقلاب .....مجتمع قضايي....دادگاه عمومي بخش.......


شرح ماوقع:
سلام عليکم/ احتراماً  به استحضار ميرساند:
1-به موجب قرار تامین خواسته به شماره ....به تاریخ....صادره از شعبه ....دادگاه عمومی ....شهرستان ..... یک دستگاه خودروی سواری پژو به رنگ نقره ای مدل 1387 به شماره انتظامی..... توسط اجرای احکام ....دادگستری شهرستان.... توقیف نمودم و مراتب قانوناً به وی (متشکی عنه) ابلاغ گردید.

2- با وصف فوق : متشکی عنه پس از توقیف خودروی صدر التوصیف و با علم و اطلاع از توقیف خودرو اقدام به فروش مال توقیف شده به غیر نموده است.

بناءعلیهذا: با تقدیم شکواییه حاضر واستناداً به ماده 633 قانون مجازات اسلامی مصوب 1375 رسیدگی و در مانحن فیه صدور حکم شایسته از محضر دادگاه عمومی بخش.....مورد استدعاست.

قطعا و نفس الامر احراز و اثبات موضوع تحقیقاتی لازم دارد که مرجع محترم قضایی از بذل توجه و عنایت بدان مضایقه و دریغ نخواهند فرمود.
با تشکر و تقديم احترام
امضا و تاريخ نام و نام خانوادگي

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

آنچه در مورد سایت اتهام باید بدانید...

وبگاه حقوقی اتهام نسخه چهارم!  یکی از جامع ترین مراجع اینترنتی ایران در موضوعات حقوقی در زمینه ی حقوق جزا و جرم شناسی است. این تارنما با هزینه ای بالغ بر 5 میلیون تومان با انگیزه پاسخگوئی به نیازهای حقوقی-کیفری طبقات مختلف اجتماع از اهل فن گرفته تا هر که دست طلب،زبان خواهش،چشم امید و روی نیازش به دادخواهی گشوده است.سایت اتهام سایتی خصوصی بوده و وابسته به هیچ ارگان یا نهاد دولتی و غیر دولتی نمیباشد. کلیه حقوق مطالب سایت متعلق به نویسنده ی آن مطلب میباشد.همکاری با سایت اتهام به صورت داوطلبانه بوده و به منزله استخدام در سایت اتهام نمیباشد فلذا برای کاربران فعال سایت گواهی فعالیت صادر خواهد شد.