آیین نامه ارسال و انتشار مقالات

نوشته شده توسط آکادمی جرم شناسی اتهام. ارسال در ایستا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ارائه وانتشارمقاله هاي علمي درهمايشهاي ملي وبين المللي و مجلات علمي در سال هاي اخير رشد چشمگيري داشته است.پورتال تخصصی اتهام سایت اطلاع رسانی جامع در زمینه ی جزا و جرم شناسی، رشته های حقوق جزا و جرم شناسی،جامعه شناسی،روانشناسی ،روانشناسی جنایی به صورت تخصصی و در درجه دوم در کلیه موضوعات حقوقی میباشد که اهداف انتشار خود را چنین تعیین کرده است:

 

این سایت با هدف توسعه فرهنگ کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه های قضایی،پیشگیری از جرایم ایجاد شده است.

این سایت در راستای اهداف فوق الذکر از متخصصین حقوق کیفری،جامعه شناسی جنایی و روانشناسی جنایی قضات محترم دادگستری،وکلای محترم دادگستری و دانشجویان ارجمند مقاله می پذیرد.

پورتال تخصصی اتهام دات کام از انتشار مقالاتی که پیش تر در در نشریات دیگر و یا فضای اینترنت منتشر شده و یا همزمان برای نشریه دیگری ارسال شده باشد معذور میباشد.

مقالات دریافتی توسط شورای علمی وهیئت تحریریه سایت اتهام مورد ارزیابی قرار میگیرد و در صورت مطابقت با استاندارد های علمی این سایت، ظرف مدت 14 روز منتشر خواهد شد. در هر صورت نتیجه ی ارزیابی ظرف مدت 48 ساعت به اطلاع کاربران از طریق سامانه پیام کوتاه خواهد رسید.

استفاده از مطالب سایت آکادمی با ذکر منبع بلامانع است.

مقالات با نام خود محققین گرامی در سایت منتشر خواهد شد.

مطالب ارسالی را ترجیحا تایپ بفرمایید یا در صورت دست نویس با فاصله بین خطوط ارسال نمایید.

شیوه نامه نگارشی مقالات:

مقالاتی درسایتاتهام دات کام منتشر میشود که دارای این ویژگی ها باشند:

رویکرد تحقیقی –تحلیلی،سطح علمی خوب و کاربردی بودن برای عموم اجتماع ،استنادات معتبر و کافی،رعایت امانت در نقل اقوال،تجزیه و تحلیل و نقد کامل ،سادگی و شیوایی متن،رعایت قواعد دستوری و نگارشی ،نوآوری در ساختار

مقالات می بایست دارای چکیده (100 تا 150 واژه) و کلید واژه (7 تا 10) مقدمه ،بدنه اصلی و نتیجه گیری باشد.

نویسنده ی مقاله میبایست نام نام خانوادگی شماره تلفن همراه و ایمیل شخصی خود را درج بنماید.

در انتشار مقالات فقط نامو نام خانوادگی درج خواهد شد.

علاقه مندان مقالات خود را به آدرس behrang.lawyer at gmail.com ارسال نمایند، پس از بررسی فورا از طریق سامانه ی پیام کوتاه از روند کار مطلع خواهند شد.

دوستان ارجمند ارسال مطالب کوتاه با عکس برای درج در بخش های مختلف سایت با نام خودتان بلامانع است

آنچه در مورد سایت اتهام باید بدانید...

وبگاه حقوقی اتهام نسخه چهارم!  یکی از جامع ترین مراجع اینترنتی ایران در موضوعات حقوقی در زمینه ی حقوق جزا و جرم شناسی است. این تارنما با هزینه ای بالغ بر 5 میلیون تومان با انگیزه پاسخگوئی به نیازهای حقوقی-کیفری طبقات مختلف اجتماع از اهل فن گرفته تا هر که دست طلب،زبان خواهش،چشم امید و روی نیازش به دادخواهی گشوده است.سایت اتهام سایتی خصوصی بوده و وابسته به هیچ ارگان یا نهاد دولتی و غیر دولتی نمیباشد. کلیه حقوق مطالب سایت متعلق به نویسنده ی آن مطلب میباشد.همکاری با سایت اتهام به صورت داوطلبانه بوده و به منزله استخدام در سایت اتهام نمیباشد فلذا برای کاربران فعال سایت گواهی فعالیت صادر خواهد شد.