قوانین عضویت اعضا ثبت شده در هیئت علمی سایت

نوشته شده توسط آکادمی جرم شناسی اتهام. ارسال در ایستا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قوانین و مقررات مربوط به و عضویت و ثبت در هیئت علمی  و فعالیت همکاران وب‌ سایت اتهام؛ کاربر گرامی براي عضویت در این وب‌ سایت وثبت نام شما در هیئت علمی میبایست عضویت شما مورد تایید قرار گیرد، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

 

وب سایت eteham.com یک وب سایت اطلاع رسانی حقوقی  به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.

 1. شما موظفید هر هفته از آخرین قوانین و اخبار و اطلاعات بازدید به عمل آورده و به آن عمل نمایید.
 2. کلیه فعالیت سایت به غیر از تنظیم لوایح حقوقی کاملاً رایگان میباشد.
 3. سایت آکادمی جزا و جرم شناسی اتهام از وکلای با تجربه دعوت به عمل می آورد.
 4. وب‌ سایت اتهام، یک وب‌ سایت تخصصی اطلاعات حقوقی اعم از اخبارو مقالات اینترنتی و کتب الکترونیکی رایگان است که تحت
 5. قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند .این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.
 6. کلیه اعضا موظفند قوانین سایت را محترم شمرده و به بند بند آن عمل نمایند.
 7. وب سایت eteham.ir یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.
 8. تبصره: مقالات ترکیبی از این قاعده مستثنی میباشند.
 9. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
 10. همکاری با سایت آکادمی اتهام یک همکاری کاملا داوطلبانه بدون چشم داشت مادی بوده و به منزله ی استخدام در سایت نمیباشد.
 11. سایت آکادمی جزاو جرمشناسی اتهام در تایید یا رد مقالات ارائه شده توسط شما مختار خواهد بود.

10. سایت آکادمی جزا و جرم شناسی اتهام مقالات شمارا با نام خودتان در سایت ثبت خواهد نمود.

11. هرگونه فعالیت سیاسی و حزبی در سایت ممنوع بوده و طبق هماهنگی با مراجع زیربط آی پی فرد خاطی جهت پیگیری قضایی  به مراجع زی صلاح ارسال خواهد شد.

12. مسئولیت روابط غیر کاری افراد ثبت نامی در سایت آکادمی جزا و جرم شناسی اتهام بر عهده ی خود شخص میباشد و مدیریت و شورای مدیریت سایت آکادمی جزا و جرم شناسی اتهام با نام اتهام دات کام هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

13. توهین،اهانت،تهمت و افترا به اشخاص حقیقی و حقوقی بر عهده ی خود فرد خاطی خواهد بود و مدیریت و شورای مدیریتی سایت آکادمی جزاو جرم شناسی اتهام هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

14. هرگونه عمل خلاف قوانین در صورت مشاهده برای بار اول تذکر و برای بار دوم اخراج همیشگی و حذف سیستمی خواهد بود.

15. کاربران موظفند قبل از هر اقدامی موضوعات اعم از:معرفی سایت در مجامع و ادارات،ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی را با مدیریت سایت در میان بگذارند ،هرگونه اقدام خودسرانه ممنوع میباشد.

تبصره:سروران ارجمند لطفا قبل از هر اقدامی با روابط عمومی سایت هماهنگی لازم را به عمل آورید. در صورت لزوم روابط عمومی برای شما دعوت نامه صادر خواهد نمود.

16. سو استفاده از نام سایت اتهام،علایم به کار رفته در سایت ،جعل عنوان ،ممنوع بوده و مدیریت سایت اتهام هیچگونه مسئولیتی ندارد و در صورت نیاز از طریق حقوقی سایت اعاده ی حیثیت خواهد شد.

17. به دلیل  جذب افراد به صورت عمومی،مسائل شخصی افراد مربوط به خود فرد است و صرف عدم فعالیت های غیر سیاسی شرط فعالیت اعضا میباشد ،مدیریت سایت اتهام هیچ گونه مسئولیتی در قبال مسائل شخصی افراد  ندارد.

آنچه در مورد سایت اتهام باید بدانید...

وبگاه حقوقی اتهام نسخه چهارم!  یکی از جامع ترین مراجع اینترنتی ایران در موضوعات حقوقی در زمینه ی حقوق جزا و جرم شناسی است. این تارنما با هزینه ای بالغ بر 5 میلیون تومان با انگیزه پاسخگوئی به نیازهای حقوقی-کیفری طبقات مختلف اجتماع از اهل فن گرفته تا هر که دست طلب،زبان خواهش،چشم امید و روی نیازش به دادخواهی گشوده است.سایت اتهام سایتی خصوصی بوده و وابسته به هیچ ارگان یا نهاد دولتی و غیر دولتی نمیباشد. کلیه حقوق مطالب سایت متعلق به نویسنده ی آن مطلب میباشد.همکاری با سایت اتهام به صورت داوطلبانه بوده و به منزله استخدام در سایت اتهام نمیباشد فلذا برای کاربران فعال سایت گواهی فعالیت صادر خواهد شد.