مشاوره حقوقی شبانه روزی

شبانه روزی بودن مشاوره با موسسه اتهام به این معنی است که شما در کل روز و کل شب شرایط تماس با وکیل مجرب خود را دارید. یک وکیل تلفنی 24 ساعته تمام وقت و فوری شب تا صبح و صبح تا شب ،در موارد حقوقی که برای شما پیش آمده در کنار شما و همراهتان هست. مشاوره حقوقی آنلاین رایگان و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی سایت اتهام زیر مجموعه مشاوره حقوقی شبانه روزی فوری و تمام مدت شبانه روز میتوانید از مشاوره به وکیل مجرب و کارآزموده و آگاه استفاده نمایید.

در جدول زیر چارت های بسیار اقتصادی و به صرفه را برای ویزیت تلفنی در اختیارتون قرار میدیم تا به جای مراجعه حضوری با وکیل تماس بگیرید و به دلیل شرایط مالی و کرونا از احقاق حقتان بازنمانید.

Index Copy

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی  تلفن ثابت دفتر 42608172-066 و شماره تماس فوری اورژانسی خارج از ساعت اداری 09305320689 

 چارت های به صرفه و اقتصادی مشاوره حقوقی با برترین های حقوقی ایران

مدت زمان مشاوره                   اجرت (به تومان)

5 دقیقه                            20000تومان

10 دقیقه                         25000 تومان

15 دقیقه                          40000 تومان

20 دقیقه                         50000تومان

30 دقیقه                         75000تومان

60 دقیقه                        120000تومان

 رزرو فوری مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

لطفا پس از پرداخت  تصویر فیش واریزی را به شماره 09305320689 واتس اپ نموده و آن را برایمان ارسال نمایید

وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس میگیرد

روش پرداخت بعدی به صورت واریز به حساب میباشد یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت 6037997488640260 واریز کنید و سپس اطلاعات واریزی را به شماره واتس آپ 09305320689 پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل کمتر از 5 دقیقه با خط شما تماس بگیرد.

ناگفته نماند سریع ترین راه برای فهمیدن کیفیت خدمات ما مراجعه به این لینک است و نظرات کاربران در رابطه با مشاوران سایت مشاهده نمایید با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو سایت حقوقی اتهام استفاده نمایید.

توجه نمایید: تمام مواردی که در این صفحه ذکر میگردد تابع قوانین کشور بوده و موسسه حقوقی اتهام خود را ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میداند.

مشاوره تلفنی 24 ساعته یکی از بهترین خدمات ما میباشد که به صورت شبانه روزی حتی ساعت 4 صبح میتوانید با شماره درج شده در بالا  تماس حاصل نموده و از خدمات با از هر قشری ارائه میگردد استفاده نمایید این مشاوره به صورت مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی انجام میگیرد و میتوانید در هر ساعت از شبانه روز که مایل هستید ،ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکلای پایه یکم دادگستری و کارشناسان حقوقی مجرب و کارآزموده را تجربه کنید برای اطلاع از شرایط ارائه  دریافت فوری مشاوره روی تصویر ذیل کلیک نمایید.

مشاوره رایگان تلفنی :

موسسه حقوقی اتهام در راستای خدمت رسانی و احقاق حق اقشار کم در آمد اقدام به مشاوره رایگان حقوقی تلفنی به صورت کاملا رایگان برای قشر ذیل مینماید:

  • بسیجیان و ایثارگران
  • افراد تحت پوشش بهزیستی
  • افراد تحت پوشش کمیته امداد

این عزیزان جهت هماهنگی جهت روند کار مشاوره با شماره تماس مندرج در سایت 09305320689 تماس حاصل نمایند.

دوستان عزیز به صورت شبانه روزی و بدون محدودیت زمانی و اینکه در کجای کشورمان ایران اسلامی قرار دارید بدون نگرانی و در موارد اورژانس به جای اینکه استرس و سردرگم باشید از مشاوره حقوقی ویژه ما بهره گرفته و باید بدانید که مشاوره در موسسه حقوقی اتهام به صورت شبانه روزی و تمام وقت و فوریست.

از آنجا که انتخاب یک وکیل و مشاور خوب به اندازه انتخاب یک پزشک یا حتی بیشتر حائز اهمیت است دیگر این داروخانه ها و درمانگاه ها نیستند که شبانه روزی اند در شرایط فعلی افتادن در چاه حقوقی شب و روز در بر نمیدارد و شما هر زمان که بخوانید از راهنمایی های یک مشاور خوب که مثل خواهر و برادرتان شما را راهنمایی میکند و انقدر مجرب است که میتوانید در ابتدای امر و اینکه ایشان را محک بزنید از مشاوره تلفنی 5 دقیقه ای استفاده نمایید تا به کمک شما آمده و از راه دور کمک رسان شما باشد.

آنچه در صفحه ی رضایت مشتریان میبینید افرادی بودند که در ساعات مختلف روز از خدمات مشاوره ای و حقوقی مشاوران استفاده نموده شاید جالب باشد رفع پرسش ها و مشکلات و درگیری های حقوقی باعث شده که کاربر با طرح پرسش و حل و فصل مسائل بسیاری از ارجاعات پرونده به محاکم کاهش یافته و دیدگاه اول موسسه حقوقی اتهام حل و فصل به صورت کدخدامنشی و ارائه بهترین راهکار های حقوقی برای پایین آوردن تنش های شماست لذا میتوانید با خیال راحت از مشاوره حقوقی با وکلای مجرب ما استفاده نمایید.

موسسه اتهام تا رسیدن به نتیجه در کنارتان خواهد بود.

آیا مشاوره حقوقی توسط وکلای دادگستری انجام میپذیرد؟

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی یکی از شگفتی های ویژه ای است که موسسه اتهام در اختیار شما قرار داده است.تا به راحتی و سهولت از خدمات ما استفاده نمایید بدیهیست پاسخگویی به سوالات حقوقی و قضایی شما نیاز به تخصص ویژه و تجربه ی کافیست به همین دلیل حدالامکان سعی گردیده در مشاوره فوری از وکلای پایه یکم دادگستری و به این دلیل که قانونا منعی برای مشاوره حقوقی کارشناسان حقوقی وجود ندارد از کارشناسان حقوقی مجرب بهره گیری نماییم. ولیکن کیفیت خدمات تضمین شده است.

آیا مشاوره با سایت اتهام نیازمند تعیین وقت قبلیست؟

تعیین وقت قبلی فقط مختص به ملاقات حضوری با وکیل است و برای مشاوره تلفنی نیازمند تعیین وقت قبلی نبوده با طی کردن روند اداری مالی و ارسال فیش به حساب موسسه وکیل و مشاور حقوقی کمتر از 5 دقیقه با شما تماس حاصل مینماید.

هزینه ی تماس با مشاوره گیرنده است؟

خیر هزینه تماس با موسسه است وکیل با شما تماس خواهد گرفت.

آیا مشاوره حقوقی شبانه روزی رایگان است؟

مشاوره از طریق سامانه مشاوره حقوقی و تالار گفتمان در 24 ساعت 7 روز هفته رایگان است و شما فقط در زمان درخواست مشاوره فوری و ویژه تلفنی هزینه میپردازید.

کیفیت ضمانت شده :

کیفیت خدمات مشاوره ای تضمین شده است بدین نحو که وکلای ما در بدو شروع به کار از آزمون های بسیار سخت کتبی و مصاحبه ی علمی گذرانده و گزینش شده اند ولیکن باید توجه داشته باشید در صورت عدم رضایت شما از کیفیت خدمات انجام شده این مورد توسط واحد صدای مشتریان ما قابل پیگیری بوده و با عدم نارضایتی شما وجه واریزی عودت داده خواهد شد.