موسسه حقوقی چتردوراندیشان به شماره ثبت 348

تاریخچه آکادمی حقوقی اتهام زیر مجموعه موسسه حقوقی چتردوراندیشان:

 مرجع حقوقی اتهام یک سایت حقوقی دانش بنیان است که به عنوان یک سایت زیر مجموعه موسسه حقوقی چتردوراندیشان در ابتدا در سال 1393 فعالیت خود را آغاز نمود. این سایت در زمینه ارائه خدمات آموزشی در زمینه ارائه خدمات حقوقی ،تنظیم اوراق قضایی ،ارجاع پرونده های حقوقی به وکلای متخصص دادگستری و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی با اتکا به دانش فنی و زیرساخت های موجود فعالیت میکند. رسالت این مجموعه مشارکت مسئولانه در آگاهی عموم مردم با موضوعات حقوقی با انگیزه پاسخگویی نیاز های حقوقی طبقات مختلف اجتماع از اهل فن گرفته تا هر که دست طلب ،زبان خواهش چشم امید و روی نیازش به دادخواهی گشوده است.

فعالیت سایت اتهام پس از سالها تجربه در زمینه ارائه مقالات تخصصی حقوقی در سال 1396 تا ثبت موسسه حقوقی چتردوراندیشان به شماره ثبت 348 متوقف کردید و مجددا از سال 1400 مجددا راه اندازی گردید .

در سایت اتهام زیر مجموعه موسسه حقوقی چتردوراندیشان کوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدماتی که در این شرکت ارائه میکند در اختیار مراجعان ،مشتریان،اساتید ،پژوهشگران ،دانشجویان و صنعتگران قرار گیرد تا با ارتباطی سازنده از نظرات و پیشنهادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تامین کرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندری برداشته تا در زمینه خدمات رسانی بهتر فراهم گردد.